ZAJEČARSKA „ČELIČNA LADY“: Ona je na Kalemegdanu za vikend trčala 24 ČASA BEZ PREKIDA i postala PRVAK SRBIJE!!!

Zaječarka Danijela Radojević ne prestaje da nas zadivljuje svojom čeličnom voljom i istim takvim umećem da bude najbolja u onome što radi, i po svemu sudeći istinski i uživa.

Nakon brojnih titula, medalja i pehara koje je osvojila u prethodnom periodu i o kojima smo redovno izveštavali, naša „čelična lady“ Danijela Radojević ovog puta odlučila je da nadmaši samu sebe i trči 24 časa bez prestanka!!!

Tako je minulog vikenda učestvovala na 21. Beogradskom ultramaratonu održanom u Donjem gradu na Kalemegdanu i svoju celodnevnu trku završila osvojivši PRVO MESTO u apsolutnom plasmanu za žene i PRVA JE MEĐU ŽENAMA NA PRVENSTVU SRBIJE u trci samoprevazilaženja na 24 SATA!!!

Svoju sreću sa postignutim rezutatima podelila je i sa prijateljima preko društvenih mreža, uz komentar da je u poslednjem trenutku bez treninga odlučila da se oproba u jednoj ovakvoj trci, u kojoj je iskoristila priliku da postane PRVAK SRBIJE i prevaziđe samu sebe!!!