Zaječarski karatisti Lavljeg srca osvojili 12 medalja

Juče je Boljevcu u organizaciji „Fudokan saveza Srbije“ i karate kluba „Boljevac“ održan turnir „Kup Boljevca“.

Na turniru učestvovalo je 120 takmičara iz cele Srbije. Zaječarski karatisti Lavljeg srca osvojili su 12 medalja, šest zlatnih, četiri srebrne i dve bronzane, što u ukupnom skoru u 2016. godini iznosi 84 medalje, a od osnivanja kluba 1002 medalje.

Najuspešniji medju „lavovima“ bili su Nastasija Jotović kojoj su pripale dve zlatne medalje, Andrija Ćirić koji je osvojio po jednu zlatnu i srebrnu medalju, Filip Milkić i Ognjen Veličković, osvajači zlatne medalje, kao i Nikola Petrović, koji je na turniru osvojio zlato i bronzu.

Najuspešniji klubovi na turniru „Kup Boljevca“ bili su KK Lavlje srce iz Zaječara, KK Musaši iz Knjaževca, KK Zatoiči iz Zaječara, kao i KK Sureido iz Bora.