Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Кnjaževcu uhapsili su sugrađanina D.T. (1998.), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo razbojništvo.
Osumnjičeni se tereti da je u subotu16. marta u kasnim večernjim satima, maskiran ušao u jednu kladionicu u Кnjaževcu. On je uz pretnju šrafcigerom, od radnika oduzeo novac i mobilni telefon marke “huavei”, pričinivši pri tom štetu od oko 65 hiljada dinara, navodi se u saopštenju.
D.T. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden osnovnom javnom tužiocu u Кnjaževcu.


Dodaj komentar