Timok poražen u pripremnoj utakmici od Napretka iz Kruševca

Napredak iz Kruševca savladao je zaječarski Timok 1919 na pripremnoj utakmici rezultatom 2:0.

Zaječarska ekipa odigrala je vrlo jak kontrolni meč protiv ekipe koja se nalazi na visokoj šestoj poziciji u Linglong Superligi Srbije.

Napredak je poveo u 26. minutu golom Kočića sa bele tačke, da bi prednost duplirao 12 minuta kasnije nakon što je Pavlović pogodio mrežu „belih labudova“ nakon kornera.

U drugom poluvremenu dosta promena na obe strane, treneri su imali prilike da isprobaju neke kombinacije uvežbavane na treninzima, ali i da provere u kakvom stanju se nalazi većina igrača u sastavima.

Mogao je Napredak i do trećeg pogotka preko Dabića koji je zatresao stativu u 75. minutu, ali i Timok do smanjenja vođstva posle zicera koji je propustio da realizuje Demijan.

Na kraju 2:0 u korist superligaša, kvalitet je ipak na strani kruševačke ekipe.

Da podsetimo, prvi deo sezone Timok je završio na pretposlednjoj poziciji u Prvoj ligi Srbije i predstoji mu grčevita borba za opstanak u prolećnom delu sezone.