Sve je spremno za doček Nove Godine. Opozicionari od rano jutros po velikom mrazu postavljaju dekoraciju i montiraju binu. Kako su nam organizatori saopštili biće besplatnog roštilja, čaja, rakije i vina a u ponoć veličanstveni vatromet!!!
Početak proslave je zakazan za 22h pored CRKVE!!!









Dodaj komentar