fbpx

Rukometašice Zaječara 1949 poražene i u drugom kolu

U utakmici drugog kola ženske rukometne Superlige, ekipa iz našeg grada doživela je poraz na gostovanju Mladom radniku rezultatom 30:22.

U prvom poluvremenu utakmice rivali su bili ravnopravni i vodila se velika borba sve do isteka 30 minuta. Domaće rukometašice stekle su jedan gol prednosti u prvom delu koji je završen rezultatom 14:13 i očekivala se utakmica na jednu loptu do samog kraja. Umesto toga, veliki pad zaječarske ekipe, koja je u drugom delu postigla samo 9 golova, dok su rukometašice domaće pored dobre igre u odbrani održale i napadački ritam i čak postigle 2 gola više u odnosu na prvi deo za konačnih 30:22.

Posle dve odigrane utakmice, Zaječarke su i dalje bez bodova i uz ekipu Vrbasa jedine su sa takvim skorom i nalaze se na začelju tabele.