Opštinsko i okružno takmičenje za učenike i učenice osnovnih i srednjih škola u streljaštvu vazdušnom puškom, biće održano, sutra, 12. aprila na gradskom strelištu na Kraljevici.
Početak takmičenja zakazan je za 9 časova.
Organizator takmičenja je Sportski savez grada Zaječara u saradnji sa Sportskim streljačkim klubom „Timok 1887″.


Dodaj komentar