fbpx

Odbojkašice Zaječara slavile kod kuće

U 7. kolu odbojkaške Druge lige „Istok“, zaječarske odbojkašice ostvarile su još jedan maksimalni trijumf pred svojim navijačima.

Sjajan niz ekipe Zaječara nastavljen je još jednim ubedljivim trijumfom rezultatom 3:0 u utakmici odigranoj minulog vikenda. U ovom kolu, „žrtve“ su bile odbojkašice Pande iz Vranja, koje kao ni većina ekipa u dosadašnjem delu šampionata nisu uspele da otkinu zaječarkama ni set.

Briljantna serija trijumfa odbojkašica Zaječara je produžena na čak 7 uzastopnih pobeda, a samo 3 izgubljena seta u dosadašnem delu prvenstva pokazuju u koliko se dobroj formi ekipa nalazi.

Pogled na tabelu je trenutno zaista sjajan i plasman u viši rang iz kola u kolo postaje sve realniji. U narednom kolu, zaječarski tim gostuje šestoplasiranoj ekipi Bora i izraziti je favorit u toj utakmici, pa bi još jednim trijumfom serija pobeda mogla da bude nastavljena.