Bronza i četvrto mesto za zaječarske bodibildere na Balkanskom prvenstvu u Rumuniji

Zaječarski bodibilderi nastavljaju da nižu uspehe na takmičenjima. Bronza i četvrto mesto za Nikolića i Pešića na Balkanskom prvenstvu u Rumuniji.

Milan Nikolić, član Bodibilding kluba „Gym Xtreme” iz Zaječara, osvojio je bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu održanom u Rumuniji minulog vikenda, u disciplini do 80 kilograma, prenosi glassporta.rs.

Na istom takmičenju, Zaječarcu Srđanu Pešiću za dlaku je izmaklo odličje, pošto je zauzeo 4. mesto u svojoj kategoriji, klasik bodibilding +175 cm.

Milan Nikolić i Srđan Pešić; FOTO: privatna arhiva/instagram.com

Šampionat Balkana održan je u Drobeta-Turnu Severinu od 4. do 6. septembra, učestvovalo je 450 takmičara, a reprezentacija Srbije osvojila je ukupno 19 medalja, od čega devet zlatnih, četiri srebrne i pet bronzanih odličja.

Narednog vikenda, Pešića i Nikolića očekuje Prvenstvo Vojvodine u Novom Sadu.

Izvor: glassporta.rs