Muška košarkaška ekipa Tehničke škole iz Zaječara osvojila je treće mesto na Međuokružnom takmičenju u košarci koje je 2. marta održano u Aleksandrovcu.
U konkurenciji najboljih ekipa iz Rasinskog, Topličkog i Niškog okruga ekipa zaječarske Tehničke škole, pod vođstvom Branislava Marića, nastavnika fizičkog vaspitanja, uspela je da se izbori za treću poziciju.
Državno prvenstvo u košarci za srednjoškolce biće održana u Novom Sadu od 9. do 15. maja.


Dodaj komentar