Srbija Vesti VIP Zabava

VIDIMO SE U ŠAPCU I TUZLI 28. I 29. APRILA! Mirković pred nove audicije poslao snažnu poruku kandidatima “Hype Zvezda”

foto: Hypetv/ilustracija

VIDIMO SE U ŠAPCU I TUZLI 28. I 29. APRILA!

Vlasnik i direktor Hype produkcije, Saša Mirković, najavio je nove audicije za šou o kojem mnogi pričaju, a reč je o “Hype Zvezdama”.

Danas pripremamo audicije za Hype Zvezde u Šapcu i Tuzli. Ponedeljak i utorak, 28. i 29. april. Vidimo se u Šapcu i Tuzli. Ogroman je broj prijavljenih. I žiri u istom sastavu. Znači Aca Lukas, Mira Škorić“, započeo je Mirković.

VIDIMO SE U ŠAPCU I TUZLI 28. I 29. APRILA!

“Dođite da oprobate sreću i da pokažete ono što znate. I još jedanput poziv za sve učesnike Hype zvezda, da budu što raspevaniji i da veruju u sebe. Kao i da u svakom momentu pokažu i daju sve od sebe. Jer vas očekuju na kraju nagrade. Kao što sam rekao, prva nagrada je 50.000, druga je 30.000, a treća 20.000 evra. Vidimo se”, završio je Mirković putem Tiktoka.

Podsetimo, i na dan audicije možete da se prijavite za takmičenje – na licu mesta. Prijavite se i klikom OVDE.

HYPE ZVEZDE

Prijavite se online putem linka OVDE, ali ako ne stignete da se prijavite – ne brinite, biće moguće i na licu mesta! Adrenalin, dobra energija i prilika da baš ti postaneš nova HYPE zvezda!

OBAVEZNO pripremi:
– 1 BRZU pesmu
– 1 SPORU pesmu
(ili dve brze, ako želiš da zapališ binu! )
Dajte sve od sebe i pripremite se da ZABLISTATE! Audicija u svim gradovima počinje u 12 časova. Vidimo se!

KONCERT MIROSLAVA ILIĆA

Miroslav Ilić, jedan od najistaknutijih izvođača na muzičkoj sceni, prirediće nezaboravan koncert u zagrebačkoj Areni 18. oktobra 2025. godine, sa početkom u 20 časova. KARTE NAĐITE OVDE.

Koncert u glavnom gradu Hrvatske predstavlja jedinstvenu priliku da ljubitelji narodne muzike uživaju u njegovim pesmama uživo.
Bard narodne muzike, Miroslav Ilić je davne 1972. godine započeo blistavu karijeru. Ista je od samog početka krenula uzlaznom putanjom i sada već broji milionske tiraže i priznanja.

Samo neki od hitova koje vole sve generacije su: “Nije život jedna zena”, “Još te nešto čini izuzetnom”, “Vino točim a vino ne pijem”, “Ova noć”, “Jesen sedamdeset i neke”

Dodaj komentar