Na improvizovanoj atletskoj stazi u dvorištu osnovne škole „Ljuba Nešić“ u Zaječaru u petak, 11. maja održana je tradicionalna atletska manifestacija „KROS RTS-a“.

Na krosu su učestvovala deca od prvog do osmog razreda ove osnovne škole, a stazu u dužini od 100 metara istrčali su i mali predškolci.

Pre samog nadmetanja deca su se u saradnji sa učiteljima i nastavnicima dobro razgibala i pripremila za učešće na krosu koji je postao već tradicionalan.

Veliki odziv mališana i ove godine svedoči o tome da učenici vole ovo takmičenje.

Dan je bio kao stvoren za trčanje i rekreaciju, deca su bila vidno raspoložena i uživala su u pomenutom nadmetanju.

A evo i najbržih učesnika – „budućih atleta“:

PREDŠKOLCI – devojčice – trčanje na 100 m

1.mesto – Ana Anđelković PPG-2
2.mesto – Jovana Žikić PPG-1
3.mesto – Mila Božinović PPG-2

PREDŠKOLCI – dečaci – trčanje na 100 m

1.mesto – Marko Radulović PPG-1
2.mesto – Ognjen Vasiljević PPG-1
3.mesto – Mateja Simonović PPG-1

I RAZRED – dečaci – trčanje na 200 m

1.mesto – Jovan Zdravković I-4
2.mesto – Danilo Cimbaljević I-2
3.mesto – Konstantin Andrejević I-2

I RAZRED – devojčice – trčanje na 200 m

1.mesto – Nina Petrović I-3
2.mesto – Sara Sokolović I-1
3.mesto – Hana Milošević I-2

II RAZRED – devojčice – trčanje na 300 m

1.mesto – Milica Živković II-4
2.mesto – Anđelija Milošević II-1
3.mesto – Aleksa Vučić II-1

II RAZRED – dečaci – trčanje na 300 m

1.mesto – Mihajlo Ćirić II-1
2.mesto – Lazar Gligorijević II-1
3.mesto – Aleksa Vučić II-1

III RAZRED – devojčice – trčanje na 350 m

1.mesto – Dunja Živković III-1
2.mesto – Anastazija Simonović III-2
3.mesto – Lena Mikić III-1

III RAZRED – dečaci – trčanje na 350 m

1.mesto – Dušan Jolić III-1
2.mesto – Vuk Andrejević III-1
3.mesto – Uroš Aleksić III-1

IV RAZRED – devojčice – trčanje na 400 m

1.mesto – Eleonora Stojanović IV-1
2.mesto – Lana Marković IV-2
3.mesto – Magdalena Stanković IV-1
3.mesto – Lejla Čučulj IV-2

IV RAZRED – dečaci – trčanje na 400 m

1.mesto – Miloš Miletić IV-3
2.mesto – Marko Milić IV-2
3.mesto – Matija Mladenović IV-1

V RAZRED – devojčice -trčanje na 400 m

1.mesto – Anđela Milojković V-3
2.mesto – Ksenija Veljković V-3
3.mesto – Marija Joksimović V-1

V RAZRED – dečaci – trčanje na 500 m

1.mesto – David Trajković V-2
2.mesto – Nikola Stanojević V-3
3.mesto – Uroš Đurđevac V-2

VI RAZRED – devojčice – trčanje na 400 m

1.mesto – Mina Dinić VI-2
2.mesto – Marija Sokolović VI-1
3.mesto – Maja Jordaković VI-1

VI RAZRED – dečaci – trčanje na 500 m

1.mesto – Uroš Stanojević VI-2
2.mesto – Ognjen Stojmenović VI-2
3.mesto – Uroš Đorđević VI-2

VII RAZRED – devojčice – trčanje na 500 m

1.mesto – Nađa Antunović VII-3
2.mesto – Iva Najdanović VII-1
3.mesto – Ksenija Ilić VII-1
3.mesto – Nina Aleksić VII-1

VII RAZRED – dečaci – trčanje na 600 m

1.mesto – Dobrivoje Ivanović VII-3
2.mesto – Petar Bajić VII-1
3.mesto – Aleksandar Živanović VII-3

VIII RAZRED – devojčice – trčanje na 500 m

1.mesto – Jana Jeremić VIII-4
2.mesto – Marija Nikolić VIII-1
3.mesto – Ivana Đergović VIII-2

VIII RAZRED – dečaci – trčanje na 600 m

1.mesto – Vojin Čočović VIII-1
2.mesto – Mladen Jovanović VIII-2
3.mesto – Milan Miletić VIII-3
3.mesto – Nikola Stevanović VIII-2

Sve fotografije preuzete su sa Facebook stranice O.Š. „Ljuba Nešić“.

Evo i galerije fotografija:

Postavi komentar

Please enter your comment!
Please enter your name here