Politika

TV duel Mirković vs Ničić

foto: printscreen/youtube

Sinoć je u udarnom terminu na javnom servisu održan TV duel između aktuelnog predsednika Skupštine grada Zaječara, Saše Mirkovića i bivšeg gradonačelnika Zaječara i lidera pokreta Živim za Krajinu, Boška Ničića.

Uvod u duel činio je tv prilog novinarke RTS-a o trenutnom stanju u Zaječaru, odluka gradske kupštine da se zabrane politička okupljanja na centralnom gradskom trgu, odluka gradskog veća da se dodele sredstva u iznosu od 2,900,000.00 dinara za organizaciju koncerta fizičkom licu, kašnjenja plata u lokalnim ustanovama i anketa medju građanstvom.

Ko je bio bolji u tv duelu pogledajtu na snimku ispod i ocenu donesite sami a da li ste zadovoljni kako nas političari predstavljaju možete iskazati u komentarima ispod videa.

http://youtu.be/jpm22udH21A

Dodaj komentar