Teniski klub „AS Timok“ iz Zaječara u saradnji sa Teniskim savezom Istočne Srbije u subotu, 20. januara organizuje „Otvoreno prvenstvo Zaječara – AS Timok“, teniski turnir za dečake i devojčice do 8 godina – crveni nivo.
Turnir će biti održan u prostorijama Osnovne škole „Ljubica Radosavljević Nada“, a pravo učešća imaju svi registrovani takmičari sa važećim lekarskim pregledom.
Prijava takmičara obaviće se između 11 i 12 časova na dan održavanja turnira, a za najbolje tkmičare obezbeđeni su pehari, medalje i diplome.
” Svim takmičarima i učesnicima želimo puno uspeha i dobro druženje”, poručuju iz teniskog kluba “AS Timok”.


Dodaj komentar