Marko Šelić, poznatiji kao Marčelo ponovo u Omladinskom centru u četvrtak, 16. marta, nakon 4 godine.
Marčelo će u opuštenoj atmosferi razgovarati sa mladim ljudima o svom radu, inspiraciji, počecima i budućim planovima i biće spreman da odgovori na sve ono što vas bude zanimalo.
Marčelo (Marko Šelić) je vrlo posvećen umetnik, uspešan hip-hop muzičar i istaknut tekstopisac. Bavi se alternativnom scenom, a sarađuje i sa kolegama iz drugih žanrova koji plivaju u tim vodama. Rođen je 22. januara 1983. godine u Paraćinu, gde je proveo detinjsvo i velik deo mladosti. Upisuje književnost na Filološkom fakultetu i seli se u Beograd radi studija i daljeg usavršavanja.
Događaj se organizuje u okviru projekta „Kreativna zona“, koji sprovodi udruženje Zaječarska inicijativa, a finansira Ministarstvo omladine i sporta Republike Srbije.
Razgovor sa mladima počeće u 18 sati, a ulaz je besplatan.


Dodaj komentar