Ni drugi pokušaj prodaje Ugostiteljskog preduzeća „Romulijana“ u stečaju nije bio uspešan, pošto kao ni u prvom slučaju nije bilo zainteresovanih kupaca.
Početna cena preduzeća, na prethodnoj prodaji bila je 91,4 miliona dinara. Nakon prve neuspešne prodaje, preduzeće je ponuđeno po ceni od 63.95 miliona dinara, ali ni drugi pokušaj prodaje nije privukao nijednog zainteresovanog kupca.
U vlasništvu ovog preduzeća stečaju je između ostalog i hotel Kastrum u Gamzigradskoj banji kod Zaječara. Najvrednija imovina Romulijane je 12 građevinskih objekata od hotela Kastrum do sportskih terena, kao i izvorište lekovite vode u blizini Crnog Timoka.
Ukupna površina objekata Romulijane je 5,1 hiljada m2, a urušavanjem njihovog poslovanja i stečajem umanjena je turistička atraktivnost Gamzigradske banje u kojoj se lekoviti izvori koriste već 100 godina.