Kultura

Predstava “Elektra” zaječarskog ansambla u Narodnom pozorištu u Beogradu

foto: Pozorište Zoran Radmilović

Ansambl zaječarskog pozorišta gostuje u subotu 10. decembra u Narodnom pozorištu u Beogradu, gde će na sceni “Raša Plaović” odigrati predstavu ““Elektra” Danila Kiša (po Euripidu), u režiji Olivere Viktorović Đurašković.

U ovoj izvanrednoj antičkoj drami igraju zaječarski glumci: Ana Bretšnajder, Miloš Đuričić, Nataša Petrović, Miloš Tanasković, Predrag Grbić, Fuad Tabučić, Branislav Mijatović, Gabrijel Bećarević, Ivana Bartunjek, Jelena Rajić, Sanja Nedeljković, Aleksandra Manasijević i Marija Stanković.

Početak je u 20 sati i 30 minuta.

Dodaj komentar