Društvo

Bez vode stanari pojedinih zgrada u naselju Kraljevica

ilustracija

Zbog intervencije na vodovodnoj mreži u naselju Kraljevica, bez vode će biti stanari sledećih zgrada: B-1, B-2 i C2.

Normalizacija u vodosnabdevanju očekuje se oko 14 časova.

Dodaj komentar