Kovidom 19 zaraženo je još 50 građana i građanki Knjaževca, saopštio je u novom izveštaju Zavod za javno zdravlje ”Timok” u Zaječaru.
Infircirano je 25 osoba ženskog i isto toliko muškog pola starosti od 4 do 81 godine života.
Zavod beleži i 7 pozitvnih lica kojima je urađen kontrolni test.
izvor: knjazevacinfo.rs


Dodaj komentar