Društvo

Gimnazijalci otputovali u Istanbul

foto:https://www.facebook.com/interkuturazajecar/

Put Istanbula je juče, 18. februara krenula je grupa od 16 učenika, sa dve profesorke iz zaječarske Gimnazije. Oni će, u okviru programa razmene odeljenja, biti gosti škole Yakacik Fen Bilimleri School.

Ove programe realizuju Interkultura Srbija i AFS Kultur Vakfi Turska. Srećan put.

Dodaj komentar