Hronika Izdvajamo

Zapalilo se vozilo kurirske službe u Varšavskoj ulici

Zapalilo se vozilo kurirske službe u Varšavskoj ulici!

Nešto pre 13 časova u Varšavskoj ulici u Zaječaru, zapalilo se vozilo kurirske službe. Prema nezvaničnim informacijama, požar je izbio usled problema sa instalacijama. Srećom, povređenih nema.

Ovo je drugi put u poslednjih nedelju dana da se dogodio sličan incident. Prošlog puta, uzrok požara takođe je bio kvar na električnim instalacijama.

Tada je iz čista mira izgoreo automobil na ulazu u Zaječar kod nadvožnjaka blizu Zdravstvenog centra.

Iako su oba incidenta prošla bez povreda, zabrinutost među lokalnim stanovništvom raste.

Detalji incidenta

Vozilo kurirske službe zapalilo se nešto pre 13 časova u Varšavskoj ulici u Zaječaru. Svedoci kažu da je plamen brzo zahvatio vozilo, ali su vatrogasne ekipe stigle na lice mesta u roku od nekoliko minuta i uspešno ugasile požar.

Mogući uzroci

Kako nezvanično saznajemo, do požara je došlo usled problema na instalacijama. Stručnjaci iz oblasti bezbednosti na putevima naglašavaju važnost redovnog održavanja vozila kako bi se sprečili ovakvi incidenti. Proveravanje i održavanje električnih sistema može značajno smanjiti rizik od požara.

Bez povređenih

Najvažnija informacija je da u ovom incidentu nije bilo povređenih. Vozač kurirske službe uspeo je da napusti vozilo na vreme, a prolaznici su se sklonili na bezbednu udaljenost.

ZaječarOnline/O.B.

Dodaj komentar