UDARNO! VUČIĆ SUTRA RAZGOVARA SA PUTINOM
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sutra će razgovarati sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će sutra u 12 sati imati razgovor sa predsednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom o svim temama bilateralnih odnosa dve zemlje. Od gasa, Naftne industrije Srbije, ali i političkih odnosa.
“Biće to razgovor o svim temama bilateralnih odnosa Srbije i Rusije. Od gasa, Naftne industrije Srbije, ali i političkih naših odnosa, sveukupnim odnosima u svim sferama društvenog života. A jedna od tema, danas mi je predsednik Dodik preneo poruku koju bi trebalo da prenesem predsedniku Ruske Federacije Vladimiru Vladimiroviču u njegovo ime i u ime Republike Srpske“, rekao je Vučić novinarima posle sastanka sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom.
UDARNO! VUČIĆ SUTRA RAZGOVARA SA PUTINOM
On je naveo da će razgovarati u narednom periodu i sa liderima pojedinih zemalja Evropske unije telefonom.
“Pokušavajući da razumem šta je to tačno što rade, a zahvalan sam na licemerju koje sam uvideo pre dva dana posle dana čekanja ili juče posle dana čekanja, kada su se pojavili sa onako otužnim saopštenjem posle brutalnog nasilja u Narodnoj skupštini gde su povređene tri žene. Jedna žena i dalje u bolnici u teškom stanju i baš ih je bilo briga“, rekao je Vučić.
ZaječarOnline/Tanjug/O.B.


Dodaj komentar