U Zaječaru danas sunčano, sredinom nedelje pljusak!
U Srbiji će danas, prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ), biti pretežno sunčano vreme, povremeno uz malu do umerenu oblačnost, koja će sredinom dana i posle podne u brdsko-planinskim predelima usloviti retku pojavu kratkotrajne kiše ili pljuska uz mogućnost grmljavine.
Duvaće slab do umeren, promenljiv vetar.
Najniža temperatura biće od 10 do 18 stepeni, a najviša od 29 do 32 stepena.
U Zaječaru danas pretežno sunčano. Duvaće slab, južni vetar. Minimalna temperatura 18° C, maksimalna dnevna 31° C.
U utorak će biti pretežno sunčano, povremeno uz malu do umerenu oblačnost. Biće i natprosečno toplo vreme sa temperaturom u većini mesta od 30 do 34 stepena, a uz lokalni razvoj oblačnosti moguća je veoma retka pojava kratkotrajne kiše ili pljuska u planinskim predelima, kao i na severu Srbije.
Zatim će uslediti promenljivo oblačno vreme, u sredu posle podne i uveče na severu, zapadu i jugozapadu, a od četvrtka i u ostalim krajevima očekuje se kiša i lokalni pljuskovi sa grmljavinom.
U košavskom području počeće da duva umeren i jak jugoistočni vetar.
Temperatura će biti u manjem padu, ali će i dalje biti toplo.
Zajecaronline/tanjug/weather2umbrella/N.B.
Čitajte portal Zajecaronline.com, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads! Budite uvek informisani! Pratite najnovije vesti iz Zaječara. Zaječar Online nezavisni internet portal. Vesti bez cenzure!

SPEKTAKL U SKENDERIJI

foto: Plakat
Trio koji obećava Aca Lukas, Mira Škorić i Miroslav Ilić poznati su za stvaranje sjajne atmosfere. Po prvi put nastupiće zajedno na istoj bini! Kafanska noć u Skenderiji biće sve osim obične. Emotivna, energična, glasna i raspevana. Baš kakva i treba da bude!
Očekuje vas muzički spektakl koji briše granice između generacija i spaja sve koji znaju šta znači prava pesma. Zapevajte i vi 1. novembra. Biće ovo veče najvećih hitova i najveće žurke koja će dugo ostati u vašem sećanju! KARTE PRONAĐITE PUTEM OVOG LINKA.


Dodaj komentar