Povodom obeležavanja 23. aprila – Dana Vojske Srbije, u petak će na Spomeniku palim borcima u centru grada biti položeni venci i cveće.
“U garnizonu Zaječar dana 23.04.2021. godine u 11.00 časova delegacija komande garnizona Zaječar, predstavnici Grada Zaječara, boračkih organizacija i članovi porodica poginulih pripadnika Vojske položiće vence i cveće na Spomenik palim borcima Timočke krajne u centru grada”, saopštavaju iz Komande za razvoj Timočke brigade.


Dodaj komentar