U okviru Erazmus + projekta „Digitalni Đulići“ u vrtiću „Svitac“ 18.10.2022. godine organizovana je eksterna razmena informacija na lokalnom nivou.
Vaspitači PU „Đulići“ su stečena znanja upotrebe digitalnih alata sa obuke u grčkom gradu Volosu primenili u svom radu i iste prezentovali vaspitačima, učiteljima, nastavnicima i stručnim saradnicima iz osnovnih škola sa teritorije grada Zaječara.
U daljem planu je organizovanje Digitalne nedelje koja će početi 28.10.2022. godine.


Dodaj komentar