Društvo

U okviru projekta „Digitalni Đulići“ izvršena eksterna razmena informacija na lokalnom nivou

U okviru Erazmus + projekta „Digitalni Đulići“ u vrtiću „Svitac“ 18.10.2022. godine organizovana je eksterna razmena informacija na lokalnom nivou.

Vaspitači PU „Đulići“ su stečena znanja upotrebe digitalnih alata sa obuke u grčkom gradu Volosu primenili u svom radu i iste prezentovali vaspitačima, učiteljima, nastavnicima i stručnim saradnicima iz osnovnih škola sa teritorije grada Zaječara.

U daljem planu je organizovanje Digitalne nedelje koja će početi 28.10.2022. godine.

Dodaj komentar