Danas se u Zaječaru očekuje kiša, uz maksimalnu temperaturu do 5 stepeni
U Srbiji će danas biti malo do umereno oblačno i veoma hladno vreme sa umerenim i jakim mrazem, a tokom dana malo toplije, saopštio je Republički Hidrometeorološki Zavod.
Ujutru i pre podne na severu i zapadu, a tokom dana i u ostalim krajevima očekuje se novo naoblačenje koje će posle podne usloviti mešovite padavine, sneg i kišu koja će se najpre u Vojvodini, zapadnoj i jugozapadnoj Srbiji, a uveče i tokom noći i na istoku zemlje mestimično lediti pri tlu.
Duvaće slab i umeren vetar, južni i jugoistočni, sa temperaturama od -14 do četiri stepena.
U Zaječaru danas se posle podne očekuju kratkotrajni, slabi pljuskovi kiše. Padavine će biti minimalne. Temperatura će se kretati od maksimalnih 5°C do minimalnih -1°C.
Hladno vreme sa niskom temperaturom zadržaće se do srede, 14. januara, kada se očekuje manji porast temperature uz oblačno vreme.
Zajecaronline.com/Tanjug/aladin.info
Čitajte portal Zajecaronline.com, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads! Budite uvek informisani! Pratite najnovije vesti iz Zaječara. Zaječar Online nezavisni internet portal. Vesti bez cenzure!

ZLATNI JUBILEJ VESNE ZMIJANAC

foto: Promo
Muzička diva Vesna Zmijanac sprema spektakl za pamćenje u Beogradskoj Areni. U saradnji sa prestižnom Hype produkcijom, legendarna pevačica nastupiće 14. maja 2026. godine. Sa početkom u 20.30 časova. KARTE MOŽETE KUPITI OVDE.
Ovaj koncert biće svečana proslava njene bogate karijere koja traje više od četiri decenije. A Hype produkcija planira produkcijski nivo koji nadmašuje sve što je dosad rađeno.
Najsavremenija scenografija, impresivni vizuelni efekti, orkestar pod dirigentskom palicom vrhunskih muzičara i iznenađenja koja se kriju za specijalnu noć. Samo su delić onoga što publiku očekuje.


Dodaj komentar