Denzelu Vašingtonu uručena počasna Zlatna palma!
Američki glumac Denzel Vošington dobio je počasnu Zlatnu palmu Filmskog festivala u Kanu, uoči svetske premijere filma “Highest 2 Lowest” Spajka Lija, što je njihova peta zajednička saradnja. Film se prikazuje van konkurencije, prenosi Dedlajn. Počast koja nije prethodno najavljena usledila je nakon projekcije retrospektive briljantne karijere Denzela Vošingtona u festivalskoj Palati. Vest je saopštio direktor festivala Tjeri Fremo.
“Ovo je zaista poseban dan. Denzele, pošto si ovde, želeli smo da učinimo nešto posebno za tebe…to je naš način da ti iskažemo divljenje za sve što si učinio za film. Niko nije znao za ovo osim Spajka Lija, koji mi je pisao da to uradimo”, rekao je Fremo.
Li je uručio počasnu palmu Vašingtonu.
“Ovo je moj brat. Volim ga, volim ga. Drago mi je što si ovde gde te svi ljudi vole“, rekao je Li zagrlivši glumca. Filmski festival u Kanu traje do 24. maja.
ZajecarOnline/tanjug/J.V.
Čitajte portal Zajecaronline.com, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads! Budite uvek informisani! Pratite najnovije vesti iz Zaječara. Zaječar Online nezavisni internet portal. Vesti bez cenzure!
VELIKI KONCERT MIROSLAVA ILIĆA!

Miroslav Ilić, jedan od najistaknutijih izvođača na muzičkoj sceni, prirediće nezaboravan koncert u zagrebačkoj Areni 18. oktobra 2025. godine. Sa početkom u 20 časova. KARTE NAĐITE OVDE.


Dodaj komentar