KONKURS ZA POSAO U ZAJEČARU! – Potreban NOVINAR sa ili bez radnog iskustva

0
foto: ILUSTRACIJA- Designed by Freepik
 Zaječar Online  je nezavisni informativni internet portal koji uspešno posluje više od 5 godina i jedan je od najčitanijih lokalnih internet portala u Istočnoj Srbiji.

R E K L A M A

zajecar online

Potreban nam je novinar  (m/ž)  sa ili bez radnog iskustva!

Opis posla:

  • rad na uređivanju dnevnih vesti i izveštaja i postavljanje istih na portal
  • intervjuisanje učesnika u društveno-političkom životu, predstavnika ustanova i institucija i objavljivanje intervjua na portalu, fotografisanje intervjuisanih
  • prisustvovanje press konferencijama, kulturnim i sportskim manifestacijama i slično
  • posao se uglavnom obavlja na računaru u kancelariji uz korišćenje interneta (uz mogućnost rada od kuće), sem u slučajevima izrade intervjua ili prisustva konferencijama…

Uslovi:

  • dobra komunikativnost
  • samoorganizovanost i odgovornost
  • visok nivo inicijativnosti
  • preciznost i dobra pismenost
  • dobro poznavanje rada na računaru
  • poželjno posedovanje vozačke dozvole „B“ kategorije

Nudimo:

  • rad sa fleksibilnim radnim vremenom
  • obuku za rad na internet portalu
  • probni period do 3 meseca
  • mogućnost stalnog zaposlenja nakon isteka probnog perioda
  • mogućnost napredovanja u skladu sa angažovanjem i ostvarenim rezultatima

Ukoliko ste dinamični i komunikativni, a pritom Vas privlači posao novinara, prijavite se za rad na  informativnom web portalu – Zaječar Online.

CV sa fotografijom unutar njega poslati e-mailom u Word ili PDF dokumentu na adresu: omnzajecar@gmail.com

POSTAVI KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here