Društvo

Gimnazijsko veče pod maskama

foto: zamedia.rs

Đaci zaječarske Gimnazije već 13 godina poslednji dan u školi obeleže zabavom pod maskama u jednom kafiću, pa su tako i sinoć za stolovima sedeli razni najstrašniji “likovi tame”, Supermeni, Indijke…. dok su neki od profesora imali prave Venecijanske maske. Tokom večeri biće izabrano i nagrađeno 10-ak najuspešnijih maski.

Inače, maskenbal su pre 13 godina pokrenuli učenici trećeg razreda Gimnazije na času Građanskog vaspitanja kako bi jednim takvim događajem promenili svoj utisak da se u gradu ništa posebno ne dešava. Naredne generacije Gimnazijalaca uspešno su nastavile ovu tradiciju maskenbala.

Izvor: zamedia.rs

Dodaj komentar