U Negotinu je 19. septembra, posle tronedeljnog perioda bez zaražavanja, zabeležen novi slučaj pozitivan na virus korona.
U pitanju je tridesettrogodišnja žena koja se u negotinsku kovid ambulantu javila sa povišenom temperaturom. S obzirom da ima lakše simptome leči se kod kuće.
Od 12 uzorka uzetih u četvrtak 17. septembra pozitivan nalaz utvrđen samo je kod pomenute ženske osobe.
Od početka pandemije korona virusa, u Negotinu je urađeno ukupno 2397 testova od kojih je 113 imalo pozitivan nalaz na Кovida 19.


Dodaj komentar