Postepeni prestanak padavina i razvedravanje, ujutru u severnim, pre podne u zapadnim, a posle podne i u ostalim predelima naše zemlje. Na visokim planinama padaće slab sneg. Vetar slab do umeren severozapadni, u Vojvodini i na istoku povremeno i jak. Najniža temperatura od 3 do 9, a najviša dnevna od 14 do 17 stepeni.
U Zaječaru promenljivo, pre podne delimično oblačno sa sunčanim intervalima, posle podne moguća slaba kiša. Temperatura od 3, maksimalno do 14 stepeni. Vetar slab i umeren, do 13 km/h.
Sutra slično vreme.
Biometeorološka prognoza
Kod većine hroničnih bolesnika i meteoropata biometeorološka situacija usloviće smanjenje tegoba, ali se izvesna opreznost savetuje osobama sa srčanim tegobama, a u jutarnjim satima i astmatičarima. Mogući su neraspoloženje i glavobolјa.


Dodaj komentar