Vreme: Ledeno jutro u Zaječaru, tokom dana sunčano
U Srbiji će danas biti maglovito i oblačno, sa najvišom dnevnom temperaturom od -5 do 10 stepeni.
Ujutro i pre podne u nizijama, duž rečnih dolina i po kotlinama očekuju se magla i niska oblačnost, koja će se ponegde na severu zemlje zadržati veći deo dana, saopštio je Republički hidro-meteorološki zavod (RHMZ).
U ostalim krajevima biće pretežno sunčano. Duvaće slab do umeren vetar, uglavnom jugoistočni i istočni. Najniža temperatura biće od -5 do 3 stepena, najviša dnevna od 3 do 10 stepeni.
Uveče i u toku noći ponovo formiranje magle i niske oblačnosti.
U Zaječaru danas sunčano. Duvaće slab, vetar. Minimalna temperatura -1° C, maksimalna dnevna 7° C.
U toku noći očekuje se ponovo formiranje magle i niske oblačnosti.
Idućih sedam dana u Srbiji će preovladavati suvo, stabilno i toplije vreme.
Zajecaronline/Tanjug/weather2umbrella/N.B.
Čitajte portal Zajecaronline.com, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads! Budite uvek informisani! Pratite najnovije vesti iz Zaječara. Zaječar Online nezavisni internet portal. Vesti bez cenzure!

HYPE ZA KOČANE!

Foto: Hype TV
„Jane Sandanski“ u Skoplju 20. decembra 2025. godine biće mesto prave muzičke čarolije, emocija i nezaboravne atmosfere! Publiku očekuje „Kafanska noć„, spektakl koji će okupiti najveće legende narodne i zabavne muzike Acu Lukasa, Miroslava Ilića i Miru Škorić.
Očekuje se prava kafanska emocija, spoj vrhunskih izvođača, energije i publike koja zna da uživa u dobroj muzici.
Ne propustite noć za pamćenje „Kafansku noć“ 20. decembra u areni „Jane Sandanski“ u Skoplju!
ULAZNIĆE MOŽETE KUPITI KLIKOM NA OVAJ LINK!


Dodaj komentar