Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru, uhapsili su D.T (1975) zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Kako nezvanično saznajemo radi se o odborniku Skupštine grada Zaječara. D.T je izabran na listi Srpske napredne stranke ali je nakon izbora napustio odborničku grupu i sada je samostalni odbornik.
Policija je pretresom stana osumnjičenog pronašla oko 10,4 kilograma biljke za
koju se sumnja da je indijska konoplja, kao i 158 grama polusuve i suve biljne
materije za koju se sumnja da je marihuana.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti
priveden Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru.


šta je bre ovo u zaječaru..u upravi grada?onaj bije žene,onaj namesta tendere,ovaj prodaje drogu, ovaj stalno laže,SVI KRADU!!! pa dokle bre majstori..imajte milosti!!!!