Društvo Izdvajamo Vesti zanimljivosti

Sajam zapošljavanja u Beogradu 11. juna!

Sajam zapošljavanja
Sajam zapošljavanja foto: Pixabay

Sajam zapošljavanja u Beogradu 11. juna!

Filijala za grad Beograd Nacionalne službe za zapošljavanje (NSZ) organizuje Sajam zapošljavanja “Susret prilika i šansi”, koji će biti održan 11. juna od 10 do 14 časova, u Domu omladine Beograda u Makedonskoj ulici 22., objavila je danas NSZ.

Za učešće na sajmu prijavilo se više od 90 kompanija koje su iskazale potrebu za zapošljavanjem više od 2.500 radnika različitih kvalifikacija.

Iz NSZ pozivaju sve koji traže posao da posete sajam, informišu se o slobodnim radnim mestima kod poslodavaca i predaju im radne biografije u cilju pronalaženja posla ili promene radnog angažmana.

Nacionalna služba nezaposlenima nudi i podršku u pripremi za razgovor za posao, pomoć u izradi radne biografije zarad što boljeg predstavljanja poslodavcima, a tokom sajma će im obezbediti podršku savetnika za zapošljavanje.

ZajecarOnline/tanjug/J.V.

Čitajte portal Zajecaronline.com, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads! Budite uvek informisani! Pratite najnovije vesti iz Zaječara. Zaječar Online nezavisni internet portal. Vesti bez cenzure!

SPEKTAKL U SKENDERIJI

foto: Plakat/ilustracija

Trio koji obećava Aca Lukas, Mira Škorić i Miroslav Ilić poznati su za stvaranje sjajne atmosfere. Po prvi put nastupiće zajedno na istoj bini! Kafanska noć u Skenderiji biće sve osim obične. Emotivna, energična, glasna i raspevana. Baš kakva i treba da bude!

Očekuje vas muzički spektakl koji briše granice između generacija i spaja sve koji znaju šta znači prava pesma. Zapevajte i vi 1. novembra. Biće ovo veče najvećih hitova i najveće žurke koja će dugo ostati u vašem sećanju! KARTE PRONAĐITE PUTEM OVOG LINKA.

Dodaj komentar