fbpx
Sport

Rezultati trećeg dana i raspored utakmica četvrtog dana na turniru u malom fudbalu „Memorijal Joca Mihailović – K3” u Zaječaru

FOTO: zajecaronline.com

U Zaječaru su odigrane utakmice trećeg dana Memorijalnog turnira u malom fudbalu „Memorijal Joca Mihailović – K3”.

Topao dan u Srbiji nije omeo majstore fudbala na petoparcu da pokažu svoje veštine na terenu u naselju Ključ u Kotlujevcu. Zaječarski ljubitelji fudbala imali su priliku da uživaju u 15 utakmica u pet različitih kategorija, prenosi glassporta.rs.

REZULTATI UTAKMICA ZA SREDU, 23. JUN 2021.

MLAĐI PETLIĆI (2013. GODIŠTE i MLAĐI)

  • (16:30) UGRADNJA GREJANJA JOVIĆ – KAFE „PALLAS” 2:0
  • (17:00) FK KABLOVI – STELA LUKS 1:1

PIONIRI (2008, 2009. i 2010. GODIŠTE)

  • (17:30) PICERIJA KING – PET PLUS 8:1
  • (18:00) PLASTOPROMET – AUTO ŠKOLA STOP 0:8

KADETI (2005, 2006. i 2007 GODIŠTE)

  • (18:30) VETERIN. STANICA VIDENOVIĆ – APOTEKA ADONIS 1:9

PIONIRI (2008, 2009. i 2010. GODIŠTE)

  • (19:00) PICERIJA KING – AUTO BANE 2:4
  • (19:30) NAŠA KAFANA – PET PLUS 5:0

SENIORI

  • (20:00) AURA HOME – RB KOP SVRLJIG 3:0
  • (20:30) K3 ČIKA JOCA – LOPTA 4 2:3
  • (21:00) AUTO BANE – AUTO ŠKOLA STOP JERA 3:1
  • (21:30) TEKIJANKA – JUTO NAGATOMO 2:1
  • (22:00) KUČAJ SERVIS – DOMAR 019 0:2
  • (22:30) AUTO BANE – NAPOLITANA 5:0
  • (23:00) AUTO ŠKOLA RAKIĆ – TR DARIJA 2:0
  • (23:30) SICILIJANA – JUTO NAGATOMO 0:3
RASPORED UTAKMICA ZA ČETVRTAK, 24. JUN 2021.

PETLIĆI (2011. i 2012. GODIŠTE)

  • (17:30) GLADIJATORI – FK KABLOVI

PIONIRI (2008, 2009. i 2010. GODIŠTE)

  • (17:50) BATA BOŽA GORENJE – TIMOK
  • (18:10) NAŠA KAFANA – BUY ME 019

PETLIĆI (2011. i 2012. GODIŠTE)

  • (18:30) GLADIJATORI – CAFFE FAMILY

PIONIRI (2008, 2009. i 2010. GODIŠTE)

  • (18:50) KAFE FREŠ – PLASTOPROMET

KADETI (2005, 2006. i 2007 GODIŠTE)

  • (19:10) TEMPO RADIO – ORTODENT

PIONIRI (2008, 2009. i 2010. GODIŠTE)

  • (19:30) KAFE FREŠ – BATA BOŽA GORENJE

SENIORI

  • (20:00) AURA HOME – AUTO ŠKOLA RAKIĆ
  • (20:30) METAL ŠOP – KOSOVO JE SRBIJA
  • (21:00) AUTO ŠKOLA STOP JERA – NAPOLITANA
  • (21:30) AUTO BANE – FK GRANIČAR
  • (22:00) METAL ŠOP – AUTO ŠKOLA RAKIĆ
  • (22:30) AUTO ŠKOLA STOP JERA – FK GRANIČAR
  • (23:00) K3 ČIKA JOCA – DOMAR 019
  • (23:30) AUTO ŠKOLA STOP – KUČAJ SERVIS

Izvor: glassporta.rs

Dodaj komentar