fbpx
Sport

Poznati četvrtfinalisti na turniru „Memorijal Joca Mihailović – K3” u Zaječaru

FOTO: zajecaronline.com

Start nokaut faze na Memorijalnom turniru “Joca Mihailović – К3” doneo je mnogo interesantnih okršaja na terenu u zaječarskom naselju “Кljuč”.

Ništa manje zanimljivo nije bilo ni kod mlađih kategorija koji su još uvek u grupnoj fazi takmičenja, ali su ipak 29. juna sve oči bile uprte u mečeve osmine finala seniora, prenosi glassporta.rs.

Domaća ekipa “К3 Čika Joca”, iako trećeplasirana u svojoj grupi, slavila je sa 2:1 protiv ekipe zanimljivog imena, datom po čuvenom japanskom fudbaleru, “Juto Nagatomo”. Utakmica koja je krenula malo pre ponoći, između ekipa “ABS Auto Bor” i “Aura Home” donela je i najviše uzbuđenja, a pobedu su zabeležili nominalni gosti. U regularnom delu bilo je 1:1, pa su penali rešili poslednjeg četvrtfinalistu, a više sreće i nerava imala je ekipa “Aura Home”, pa Borane više nećemo gledati u Кotlujevcu.

REZULTATI UTAKMICA ZA UTORAK, 29. JUN

PIONIRI (2008, 2009. I 2010. GODIŠTE) – GRUPNA FAZA

  • (17:00) BATA BOŽA GORENJE – PLASTOPROMET 3:2
  • (17:30) BUY ME 019 – PET PLUS 3:0
  • (18:00) TIMOK – PLASTOPROMET 2:1
  • (18:30) NAŠA KAFANA – AUTO BANE 0:3
  • (19:00) K3 BOYS – PLASTOPROMET 1:1

MLAĐI PETLIĆI (2013. GODIŠTE I MLAĐI) – GRUPNA FAZA

  • (19:30) KAFE „PALLAS” – FK KABLOVI 4:1

SENIORI – OSMINA FINALA

  • (20:00) D2 JUTO NAGATOMO – K3 ČIKA JOCA A3 1:2
  • (20:30) B1 AUTO ŠKOLA RAKIĆ – NAPOLITANA C4 2:1
  • (21:00) D1 TEKIJANKA – LOPTA 4 A4 3:1
  • (21:30) A2 DOMAR 019 – SICILIJANA D3 3:2
  • (22:00) A1 AUTO ŠKOLA STOP – AUTO ŠKOLA LENA D4 1:0
  • (22:30) B2 METAL ŠOP – AUTO ŠKOLA STOP JERA C3 3:0
  • (23:00) C1 AUTO BANE – KOSOVO JE SRBIJA B4 7:2
  • (23:30) C2 ABS AUTO BOR – AURA HOME B3 1:1 (1:3 – penali)

Danas su na programu mečevi odluke u četiri mlađe uzrasne kategorije, pa ćemo tako dobiti pobednika u konkurenciji kadeta, gde će najpre biti odigrana polufinala, a potom i utakmice za pehar i treće mesto. Na terenu će se naći i prva dva četvrtfinalna para u konkurenciji seniora.

Evo i svih utakmica zakazanih za sredu 30. jun na Memorijalu “Joca Mihailović – К3”:

RASPORED UTAKMICA ZA SREDU, 30. JUN 2021.

KADETI (2005, 2006. I 2007. GODIŠTE) – POLUFINALE

  • (17:00) A2 ORTODENT – PROTEKS UNIFORME A3
  • (17:30) A1 TEMPO RADIO – RAJKO GRLJAN A4

PIONIRI (2008, 2009. I 2010. GODIŠTE) – ČETVRTFINALE

  • (18:00) A1 AUTO ŠKOLA STOP – NAŠA KAFANA B4
  • (18:30) A2 BATA BOŽA GORENJE – PICERIJA KING B3
  • (19:00) B1 AUTO BANE – TIMOK A4
  • (19:30) B2 BUY ME 019 – KAFE FREŠ A3

MLAĐI PETLIĆI (2013. GODIŠTE I MLAĐI) – POLUFINALE

  • (20:00) KAFE „PALLAS” – STELA LUKS
  • (20:30) UGRADNJA GREJANJA JOVIĆ – TIMOKOVE BEBE

SENIORI – ČETVRTFINALE

(21:00) AUTO BANE – K3 ČIKA JOCA
(21:30) AUTO ŠKOLA STOP – METAL ŠOP

KADETI (2005, 2006. I 2007. GODIŠTE) – UTAKMICA ZA 3. MESTO (22:00)

KADETI (05,06 I 07 GODIŠTE) – FINALE (22:30)

SENIORI – ČETVRTFINALE

  • (23:00) TEKIJANKA – AURA HOME
  • (23:30) AUTO ŠKOLA RAKIĆ – DOMAR 019

Izvor: glassporta.rs

Dodaj komentar