Danas je započelo asfaltiranje banatske ulice u Zaječaru, u dužini od 284 metra.
Radove u ovom delu Zaječara obišli su članovi Privremenog organa grada Stefan Zankov i Srđan Nedeljković.
„Mislim da nema većeg zadovoljstva da iz dana u dan radimo nešto u korist građana, na podzanju kvaliteta njihovog života. Još 4 ulice će biti asfaltirane u narednim danima. Ne sme dogovor sa građnima da se krši, da se ne ispunjavaju dogovorene obaveze“, rekao je Zankov i dodao:
„Svaki dinar što imamo treba da se uloži u ono što se smatra osnovnim potrebama građana. Nije asfaltiranje stvar sposobonosti i nesposobnosti, nego je stvar finansijskih mogućnosti i onoga što ste zatekli u gradskoj kasi. Ovo kažem zbog ljudi koji su godinama unazad raspolagali ovim novcem, pa ovakve stvari nisu rađene u dovoljnoj meri. Mi smo u prošloj godini asfaltirali 3 ulice. Naše opredeljenje je da svake godine idemo više i više, sve na zadovoljstvo građana. Uređenje grada kod ljudi stvara novi optimizam, a ljudi znaju da prepoznaju onog ko radi u interesu grada, a sa druge strane i one koje interesuje nešto drugo“.
Zankov je najavio da će narednih dana biti asfaltirane još i: Jadranska u dužini od 176 metara, Prijedorska 326 metara, Homoljska 378 metara i ulica 7. Udarne brigade u dužini od 120 metara.
izvor: radiomagnum.rs


Dodaj komentar