Tragom vesti da se magistar Mirković odreko zarade , tj šta mu grad duguje, pronašli smo koliko on prima kao čovek sa najvećom funkcijom u gradu.
Ono što smo pronašli je to da od 2014 on ne prima naknadu kao predsednik skupštine, tako da nema čega da se odrekne.
Da li je ovo stvarnost ili jeftin politički trik , prosudite sami…



Dodaj komentar