Svaki kutak “Imanja” je kao iz bajke! Saša Mirković ponosan
Rijaliti program, drugačiji od ostalih, stiže uskoro na male ekrane.
Hype televizija sa ponosom predstavlja “Imanje”, a vlasnik i direktor Hype produkcije na Instagramu je podelio nove kutke divnog placa u Lisovićima.
“Spremno za @rijalitiimanje”, napisao je Mirković uz fotografiju ulaska u kuću u kojoj će živeti budući učesnici rijalitija.

Foto Hype TV
Nedavno su postavljeni novi prozori, a ne smemo nikako zaboraviti ni prelepu prirodu okolo.
U nastavku vam donosimo i video koji je zabaležen iz Lisovića.
O IMANJU
Dosta vam je nasilja na malim ekranima? Spremite se za avanturu koju pokreće HYPE televizija.
Rijaliti pogram Imanje uskoro će putem malih ekrana doneti toplinu u vašim domovima. Učesnici ovog formata moraće da rade poljoprivredne poslove, kao i da nauče da žive u slozi, uprkos potencijalnim problemima. Samo najhrabriji će biti smešteni na prelepom placu u Lisovićima, gde će njihovo novo okruženje biti ispunjeno izazovima, radom i avanturom. Ovaj mali raj na zemlji biće savršena oaza za sve one koji su spremni da se posvete životu u prirodi i prihvate sve što on nosi.
Niko neće moći da se izmotava. Vreme je da se vratimo porodičnim vrednostima, za koje se zalaže naša televizijska kuća.
Učesnici će imati priliku da pokažu svoje veštine, ali i da rade na međusobnoj komunikaciji i razumevanju. Njegov naglasak na važnosti rada, odgovornosti i pažnje jednih prema drugima jasno ukazuje na to da će ovaj rijaliti biti potpuno drugačiji od ostalih.
Čitajte vesti iz Imanja klikom na OVAJ LINK.
ZaječarOnline/Hypetv.rs/O.B.


Dodaj komentar