Zaječarska opozicija zakazala je za utorak 17. novembar sa početkom u 18h, protestnu šetnju koja će krenuti u zakazano vreme, i koja će se održati po unapred dogovorenoj maršruti. Skup je zakazan za 18h, SKVER.
Učešće za ovaj protestni skup za sada su najavile demokrate, Pokret za krajinu, Boška Ničića kao i samostalni DSS.
Razloga za proteste u Zaječaru ima mnogo. Maksimalno povećani harač građanima, zaostale plate, (ne)funkcionisanje preduzeća, etiketiranje opozicije, kao i još mnogo razloga koje ovom prilikom nismo naveli, a o tome smo pisali, razlog su da se građani Zaječara okupe u velikom broju.
Portal Zajecaronline ima samo jednu poruku: AKO TI JE DOBRO, ONDA NIŠTA!!!



Ma lom cete i vi napraviti!