Na 6. Republičkom takmičenju u programiranju koje je održano na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva u Beogradu učestvovali su učenici Tehničke škole iz Zaječara, Vukašin Marinković, Dušan Stojković i Nemanja Mihajlović.
Na takmičenju je učestvovalo 90 takmičara iz elektrotehničkih škola u Srbiji, a u pojedinačnom takmičenju Vukašin Marinković uz pomoć mentora Dragana Milića zauzeo je 5. mesto.
Podsećamo, na pomenutom Takmičenju u programiranju ekipno, učenici Tehničke škole osvojili su treće mesto.


Dodaj komentar