Izdvajamo Saobraćaj Servisne informacije Vesti

Privremena obustava saobraćaja u Zaječaru zbog radova na putevima

Obustava saobraćaja
foto: pixabay.com

Privremena obustava saobraćaja u Zaječaru zbog radova na putevima

Privremeno se obustavlja saobraćaj za sve vrste vozila,radi rehabilitacije lokalnih puteva na teritoriji grada Zaječara, u ul. Starog Vujadina, od dana 17.09.2025. godine do dana 15.10.2025. godine, zatim u ul. Milana Miljkovića, na delu od ul. Pavla Ilića Veljka do ul. Kotorska, u istom periodu (od dana 17.09.2025. godine do dana 15.10.2025. godine).

Privremena obustava saobraćaja u Zaječaru zbog radova na putevima

Saobraćaj se obustavlja za sve vrste vozila i u ul.Izvorski put, na delu od ul. Miloša Obilića do ul. Hajduk Veljka, od dana 17.09.2025. godine do dana 31.10.2025. godine.

Privremeno će biti obustavljen saobraćaj za sve vrste vozila radi asfaltiranja prekopa.u ul. Generala Gambete, od br. 35. do raskrsnice sa ul. Mije Stanimirović, dana 19.09.2025. godine u periodu od 07.00 č. do 15.00č.

U vreme dok traje privremena obustava, saobraćaj će se usmeriti okolnim ulicama, što će biti obeleženo saobraćajnim znacima.

Zajecaronline/N.B.

Čitajte portal Zajecaronline.com, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads! Budite uvek informisani! Pratite najnovije vesti iz Zaječara. Zaječar Online nezavisni internet portal. Vesti bez cenzure!

VELIKI KONCERT MIROSLAVA ILIĆA!

foto: plakat

Miroslav Ilić, jedan od najistaknutijih izvođača na muzičkoj sceni, prirediće nezaboravan koncert u zagrebačkoj Areni 18. oktobra 2025. godine. Sa početkom u 20 časova. KARTE NAĐITE OVDE.

Koncert u glavnom gradu Hrvatske predstavlja jedinstvenu priliku da ljubitelji narodne muzike uživaju u njegovim pesmama uživo. Bard narodne muzike, Miroslav Ilić je davne 1972. godine započeo blistavu karijeru. Ista je od samog početka krenula uzlaznom putanjom i sada već broji milionske tiraže i priznanja. Samo neki od hitova koje vole sve generacije su: “Nije život jedna zena”, “Još te nešto čini izuzetnom”, “Vino točim a vino ne pijem”, “Ova noć”, “Jesen sedamdeset i neke”…

SPEKTAKL U SKENDERIJI

foto: Plakat/ilustracija

Trio koji obećava Aca Lukas, Mira Škorić i Miroslav Ilić poznati su za stvaranje sjajne atmosfere. Po prvi put nastupiće zajedno na istoj bini! Kafanska noć u Skenderiji biće sve osim obične. Emotivna, energična, glasna i raspevana. Baš kakva i treba da bude!

Očekuje vas muzički spektakl koji briše granice između generacija i spaja sve koji znaju šta znači prava pesma. Zapevajte i vi 1. novembra. Biće ovo veče najvećih hitova i najveće žurke koja će dugo ostati u vašem sećanju! KARTE PRONAĐITE PUTEM OVOG LINKA.

Dodaj komentar