Kvar na mreži – dve ulice ostale bez vode!
Zbog kvara na vodovodnoj mreži bez vode su ostali stanovnici dve zaječarske ulice – Miloša Obilića i deo ulice Save Kovačevića.
Kako javljaju nadležni, vode neće biti do 15 časova.
Danas najavljena i isključenja struje
Zbog radova na redovnom održavanju mreže, iz Elektrodistribucije u Zaječaru najavljeno je plansko isključenje struje.
Ogranak Elektrodistribucija Zaječar radi na redovnom održavanju mreže sa ciljem unapređenja kvaliteta snabdevanja električnom energijom korisnika, prevencije kvarova i pripreme distributivne mreže za predstojeću sezonu.
Zbog toga će u periodu od 8 sati do 13 sati bez električne energije ostati korisnici u Lasovu.
Od 8 do 12 sati struju neće imati potez Lubnička Reka i Šljivar.
Takođe, od 7 do 8 časova, bez struje će ostati meštani na potezu Košuta.
„Elektrodistribucija Srbije d.o.o. Beograd, Ogranak Elektrodistribucija Zaječar, kontinuirano radi na unapređenju pouzdanosti i stabilnosti snabdevanja električnom energijom. Najveći deo radova je organizovan bez isključenja krajnjih kupaca. Neke aktivnosti nije moguće sprovesti bez obustave napajanja, zbog obezbeđenja bezbednih uslova za rad naših zaposlenih. Korisnike molimo za razumevanje. Tokom trajanja radova molimo korisnike da isključe svoje uređaje sa mreže i da ih ponovo uključe po obnavljanju snabdevanja električnom energijom“, saopštavaju iz ovog preduzeća.
Sve najvažnije servisne informacije iz Zaječara možete naći na linku.
ZaječarOnline/O.B.


Dodaj komentar